Paweł Rutkowski
Breakdance
Paweł Rutkowski - BREAKDANCE
Swoją przygodę z tańcem breakdance zaczął w 2007 roku.
Bierze udział w licznych pokazach tanecznych, a na swoim koncie ma wiele sukcesów turniejowych w Polsce i za granicą. Reprezentuje warszawską ekipę Skill Fanatikz Crew.
Szkolił się na warsztatach ze światowej klasy tancerzami breakdance, m. in. Ken Swift, Crazy Legs, Machine, Flea Rock, Thomaz, Dep One, Cetowy, Ruen, Born, Skank, Kid David, Abstrak.
Zajęcia poprowadzi w środy w godz. 18.00-19.00 D.K.Kolorowa, sala 225 II piętro.
OSIĄGNIĘCIA
1-sze miejsce, Kontrola Stylu, Kraków, 2013r.
1-sze miejsce, Chełm Bboys Battle, Chełm, 2013r.
2-gie miejsce, Kontrola Stylu, Kraków, 2014r.
3-cie miejsce, Battle of Skarland, Skarżysko Kamienna, 2010r.
3-cie miejsce, Break Ya Doping, Warszawa, 2012r.
3-cie miejsce, Bboyowe Konfrontacje, Kutno, 2012r.
3-cie miejsce, Breaking Floor, Lipsko, 2013r.
Półfinalista, My Favourite Beats, Siedlce, 2009r.
Półfinalista, Top Rock, Stylowe Uderzenie , Tarnobrzeg, 2010r.
Półfinalista, Red Bull Bitwa o Schody, Lublin, 2014r.
4-te miejsce, So Fresh So Clean II, Ostrowiec Świętokrzyski, 2012r.
4-te miejsce, Flow on the Floor, Radom, 2012r.
4-te miejsce, Gang Wars, Warszawa, 2012r.
4-te miejsce, Stylowe Uderzenie, Tarnobrzeg, 2012r.
Top 8, Warsaw Challenge , Warszawa, 2010r.
Top 8 1vs1, Wake Up Jam, Praga, Czechy, 2012r.
Top 8, Rockin Champ, Praga, Czechy, 2013r.
Top 8, The Jamesis, Budapeszt, Węgry, 2014r.
Udział w Hip Hop Connetion, Pesaro, Włochy, 2009, 2010r.
Udział w Outbreak Europe, Banska Bystrica, Słowacja, 2010,2011,2012,2013r.
Udział w Core Fest Bboy Contest, Castellanetta Marina, Włochy, 2010r.
Udział w Street Star, Sztokholm, Szwecja, 2011r.
Udział w React Hip Hop Festival, Alicante, Hiszpania, 2012r.
INSTRUKTORZY i trenerzy
- Jolanta Wdowczyk
Choregraf, Instruktor Tańca Sportowego, Taniec Nowoczesny - Justyna Panfil
Akrobatyka - Katarzyna Grzywińska
Taniec Nowoczesny, Disco Dance - Katarzyna Soczyńska
Hip Hop, Funky - Paulina Piśkiewicz
Jazz/Modern, Taniec Nowoczesny - Angelika Zdzieszyńska
Jazz/Modern, Disco Dance - Alicja Skorupska
Akrobatyka - Antoni Anyż
Hip Hop
- Jolanta Wdowczyk